Samostatné drviace a triediace zariadenie CrushRanger 1301

CrushRanger s násypkou a podávačom, čeľusťovým drvičom RockSizer 600 x 300 mm, drvičom granulátorov StoneSizer 600 x 300 mm, 3 m širokým x 1,2 m dlhým trojpodlažným šikmým vibračným sitom a podávacími a vratnými dopravníkmi, ktoré sú všetky namontované na rovnakom podvozku návesu. Model 1301 poskytuje kompaktné a vysoko mobilné riešenie pre každého operátora, ktorý potrebuje stredné množstvo kvalitných agregátov na odľahlých alebo vidieckych miestach.

V štandardnej forme môže model 1301 dodávať tri veľkosti triedených produktov rýchlosťou až 50 t/h pri výrobe 40 mm, s možnosťou štyroch produktov s použitím deleného spodného podlažia a dodatočného haldovacieho dopravníka.

Cena pre registrovaných
  Doprava ZDARMA

pri nákupe nad 500 €

  Zabezpečíme servis

vlastný tím servisných technikov

  Ručíme za kvalitu

kvalitné a trhom overené produkty

platba

Bezpečná platba online.

CrushRanger 1301

Mohlo by Vás zaujímať

Crushranger 1208 kombinuje násypku a podávač, čeľusťový drvič RockSizer 900 x 600 mm, drvič valcov RollSizer s rozmermi 610 x 610 mm, 1,2 m široký x 3 m dlhý štvorposchodový šikmý vibračné sito s podávacími a vratnými dopravníkmi. Všetky sú namontované na rovnakom podvozku návesu. To poskytuje kompaktné a vysoko mobilné riešenie pre každého operátora, ktorý potrebuje stredné množstvo kvalitných agregátov vo vzdialených alebo vidieckych lokalitách.