Samostatné drviace a triediace zariadenie CrushRanger 1208

Crushranger 1208 kombinuje násypku a podávač, čeľusťový drvič RockSizer 900 x 600 mm, drvič valcov RollSizer s rozmermi 610 x 610 mm, 1,2 m široký x 3 m dlhý štvorposchodový šikmý vibračné sito s podávacími a vratnými dopravníkmi. Všetky sú namontované na rovnakom podvozku návesu. To poskytuje kompaktné a vysoko mobilné riešenie pre každého operátora, ktorý potrebuje stredné množstvo kvalitných agregátov vo vzdialených alebo vidieckych lokalitách.

Cena pre registrovaných
  Doprava ZDARMA

pri nákupe nad 500 €

  Zabezpečíme servis

vlastný tím servisných technikov

  Ručíme za kvalitu

kvalitné a trhom overené produkty

platba

Bezpečná platba online.

Podávač a násypka podávača s vratným pohybom dodáva materiál na hlavný podávací dopravník, ktorý sa vykladá na štvorposchodové vibračné sito Rapide. Odpadky z dvoch horných palúb sú rozdrvené čeľusťovým drvičom RockSizer a drviacimi valcami RollSizer a vrátené na hlavný podávací dopravník na ďalšie triedenie. Dve spodné sitá vytvárajú tri triedené produkty. Kapacita zariadenia pri výrobe od 40 mm je do 100 t/h pri drvenej hornine alebo do 200 t/h pri manipulácii s pieskom a štrkom.

CrushRanger 1208

Mohlo by Vás zaujímať

CrushRanger s násypkou a podávačom, čeľusťovým drvičom RockSizer 600 x 300 mm, drvičom granulátorov StoneSizer 600 x 300 mm, 3 m širokým x 1,2 m dlhým trojpodlažným šikmým vibračným sitom a podávacími a vratnými dopravníkmi, ktoré sú všetky namontované na rovnakom podvozku návesu. Model 1301 poskytuje kompaktné a vysoko mobilné riešenie pre každého operátora, ktorý potrebuje stredné množstvo kvalitných agregátov na odľahlých alebo vidieckych miestach.

V štandardnej forme môže model 1301 dodávať tri veľkosti triedených produktov rýchlosťou až 50 t/h pri výrobe 40 mm, s možnosťou štyroch produktov s použitím deleného spodného podlažia a dodatočného haldovacieho dopravníka.