Recyklačná kontajnerová drvička RockRanger RJ0850

„RockRanger RJ“ je plne prenosné zariadenie na primárne drvenie doplnené o jednoprepínací čeľusťový drvič Parker „Rocksizer“. Spodný rám je nesený na spodných členoch navrhnutých na rozloženie nákladu na zemi a je kompletný so sadou štyroch hydraulických zdvihákov ovládaných z hlavného hydraulického systému zariadenia, aby sa drvič zdvihol nahor na umiestnenie na vhodnú prívesnú jednotku.

Postavený je na silnom podvozku s rovným nosníkom so štandardnými podperami pre podávaciu časť, čeľusťový drvič, pohonnú jednotku a rám dopravníka. „RockRanger RJ“ je vysokokapacitná, extrémne mobilná drviaca jednotka vhodná na mestskú recykláciu a demolačné projekty.

Cena pre registrovaných
  Doprava ZDARMA

pri nákupe nad 500 €

  Zabezpečíme servis

vlastný tím servisných technikov

  Ručíme za kvalitu

kvalitné a trhom overené produkty

platba

Bezpečná platba online.

RJ0850

Mohlo by Vás zaujímať

„RockRanger“ RM je plne prenosné zariadenie na primárne drvenie typu hákového zdviháka, doplnené o jednoprepínací čeľusťový drvič Parker „Rocksizer“. Prvky spodného rámu sú navrhnuté podľa univerzálneho priemyselného štandardu pre hákové zdvíhacie rámy [norma DIN alebo CHEM] a pri vyložení rozložia pozemné zaťaženie.

Podvozok s priamym nosníkom zahŕňa prístupové a údržbové plošiny k motoru, drviču a plošiny na jednej strane plniaceho žľabu drviča. „RockRanger“ RM je vysokokapacitná, mimoriadne všestranná mobilná drviaca jednotka vhodná na mestskú recykláciu a demolačné projekty.