Vibračné triediče Parker Plant ScreenRanger SA & SF

Cena pre registrovaných
  Doprava ZDARMA

pri nákupe nad 500 €

  Zabezpečíme servis

vlastný tím servisných technikov

  Ručíme za kvalitu

kvalitné a trhom overené produkty

platba

Bezpečná platba online.

Obsahuje vysoko efektívne a v praxi overené naklonené vibračné sito Parker Rapide a je dostupné ako prenosné jednotky pre rýchle umiestnenie a inštaláciu na mieste.

Parker ‚ScreenRangers‘ je séria statických / stacionárnych a mobilných skríningových jednotiek s ‚Rapide‘ v mnohých rôznych veľkostiach. Tieto môžu mať 1, 2, 3 alebo 4 paluby s vyhadzovacími žľabmi prispôsobenými individuálnym preferenciám, vrátane miešania produktov v prípade potreby. Každý „ScreenRanger“ je nezávislá jednotka. Dokáže oddeliť až štyri veľkosti plus nadrozmer, podľa modelu.

So šiestimi veľkosťami sita, z ktorých si môžete vybrať, môže byť účinnosť tienenia prispôsobená požiadavkám výroby.

Viacpodlažné sitá môžu byť voliteľne vybavené vynášacími zmiešavacími žľabmi, ktoré ponúkajú ešte väčšiu flexibilitu produktu nasmerovaním triedeného materiálu a nadmernej veľkosti do rôznych vypúšťacích miest, aby sa uľahčilo proporcionálne miešanie finálnych triedených produktov.

Pre úlohy mokrého triedenia môžu byť tyče na rozprašovanie vody vybavené zberným žľabom jemných častíc pod sitom, ktorý sa nahradí žľabom.

Elektrický ovládací panel obsahujúci spúšťače pre sito a súvisiace dopravníky je namontovaný na podvozku sita kvôli preprave, ale počas prevádzky je odstránený na úroveň zeme kvôli výkonu bez vibrácií.

Odolný praktický dizajn s osvedčenou obrazovkou Rapide

Veľký na výkon, efektivitu a spoľahlivosť – nízke kapitálové výdavky a prevádzkové náklady

Odľahčená, robustná konštrukcia obrazovky

Výsuvné, ľahko prístupné potrubie vyhadzovacieho žľabu

K dispozícii je zariadenie na proporcionálne miešanie produktov

SA & SF