Spoločnosť PVJ service, s.r.o., sa svojou činnosťou zameriava na oblasť predaja širokého spektra náhradných dielov pre stavebné stroje, cestné frézy, cestné finišéry, minirýpadlá a inú stavebnú mechanizáciu. Samozrejmosťou je aj servis, ktorý ponúkame k predávaným produktom.

Prostredníctvom eshopu 4bager.eu si môžu zákazníci naše produkty zakúpiť online.

V našej ponuke nájdete originálne a OEM náhradné diely pre renomované značky Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Kubota, Takeuchi, JCB, Neuson,New Holland, Case, Hyundai. 

V ponuke máme príslušenstvo pre rýpadla, minirýpadlá, ktoré ponúkame pod vlastnou značkou. Nájdete tu hydraulické kladivá, hydraulické kliešte, drviace lyžice, dvojvalcové drapáky, hydraulické 180 stupňové rychlozávesy, hydraulické drapáky, hydraulické kompaktory, hydraulické drapáky jednovalcové, hydraulické nožnice na oceľ Eagle, Hydraulické pridržiavače, magnety na rýpadlá, mechanické drapáky, triediace drapáky, triediace lyžice, vŕtacie jednotky, trhače, nožnice na guľatinu, paletizačné vidly polypové drapáky, zatĺkače stĺpov, rotátory.

Na Slovensku predávame produkty spoločnosti Astrak z Veľkej Británie, ktorý patrí k špičke v oblasti podvozkových komponentov pre rýpadlá a minirýpadlá.

V ponuke máme gumové pásy Terratrack, antivibračné pásy Terratrack plus, horné kladky, napínacie mechanizmy, oteruvzdorné brity, ozubené segmenty, dosky a skupiny pásov, gumové pätky pre finišéry a cestné frézy,reťaze pre rýpadlá a dózery, spodné kladky, vodiace kolesá, vodiace prvky podvozku, hnacie kolesá, zuby a adaptéry.

V našej ponuke nájdete aj produkty od spoločnosti Parker Plant, ktorá je lídrom na trhu vo výrobe a v dodávkach riešení pre výrobu asfaltu, výrobu betónu, drvenie a triedenie piesku, štrku, betónu a manipulačných zariadení na celom svete.

Ku všetkým produktom, ponúkame aj servis. Náš servisný tím, má dlhoročné a bohaté skúsenosti v oblasti servisu a opráv stavebných a cestných mechanizmov značiek Kubota, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Takeuschi, JCB, Neuson, New Holland, Case, Hyundai ďalších.